O nás

Firma byla založena v roce 2003 s cílem poskytovat ucelená a kvalitní řešení pro podnikové sítě a zabezpečení dat a optimalizování jejich nákladů. Nabízíme kompletní IT & Data management.

Zejména správu a zabezpečení Vašich sítí, serverů, klientských stanic (počítačů) a ostatní kancelářské techniky. Konzultace vhodnosti nasazení daného softwaru a hardwaru. Audity využití, vhodnosti a legálnosti vašeho softwaru. Vývoj a úpravy softwaru pro potřeby zákazníka. Uživatelskou podporu, tvorbu uživatelských manuálů a výukových prezentací Na trhu informačních technologií a firemní bezpečnosti nabízíme své služby již od roku 2003. Poskytujeme služby kompletní stavby a správy firemních sítí a informačních systémů. Outsourcing ICT. Návrh, zprovoznění a provozování systémů detekce průniku. Dále nabízíme služby IT manažera, tvorbu privátních Cloudů, pronájem a správu dedikovaných, managed i virtuálních serverů a hosting webů. Jsme schopni instalovat metalické i optické sítě včetně jejich certifikace. Nabízíme CISCO certifikované zaměstnance pro oblast sítí. Máme školené specialisty pro správu Unix/Linux a Windows systémů. Jsme certifikovanou firmou pro instalaci všech EZS firmy Paradox a Jablotron. Mezi naše dlouholeté klienty patří advokátní kanceláře, farmaceutické firmy, ordinace lékařů, zemědělské a průmyslové podniky.

Odbornost

Máme zaměstnance s vysokoškolským vzděláním v oboru Aplikovaná Informatika, specializace Operační systémy, počítačové sítě. Pro oblast sítí máme certifikaci Networking fundamentals a Routing and Switching protocols platnou certifikací CISCO CCNA 1 CCNA 2 CCNA 3. Dále pak zařízení Mikrotik, Netgear a další. Pro instalaci EZS máme certifikované zaměstnance pro EZS firmy Paradox. Jsme instalační partner firmy Jablotron. Pro instalaci datových sítí máme certifikát pro projekci a instalaci od dodavatele certifikovaného řešení LAN-TEC. Praxe v oboru více než 20 let.